Čas na serveru 03:03:34

Jožka (Josefa) Kačírková-Ryšavá
Na konci léta

Id: 2382

Na konci léta

  •  / Na konci léta / Jožka (Josefa)  Kačírková-Ryšavá

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné vytlačení na obrazu, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1693x

Vyvolávací cena:

1.9.2015, 21:30:00

1.9.2015 21:21 4 500 Kč