Čas na serveru 16:28:56

Jožka (Josefa) Kačírková-Ryšavá
Odpočinek na lovu

Id: 51403

Odpočinek na lovu

  •  / Odpočinek na lovu / Jožka (Josefa)  Kačírková-Ryšavá

olej/plátno, rozměr 19 x 24 cm, sigováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1481x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

24.11.2016, 22:18:00

19.11.2016 20:29 1 200 Kč