Čas na serveru 04:40:48

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

Chaloupky u potůčku

  •  / Chaloupky u potůčku / József (Josif Josifovič) Boksay

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 15796x

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Příhozy: 62