Čas na serveru 15:11:22

József (Josif Josifovič) Boksay
Chaloupky u potůčku

Id: 8901

Chaloupky u potůčku

  •  / Chaloupky u potůčku / József (Josif Josifovič) Boksay

olej/plátno, rozměr 63,5 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1965, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 14868x

Vyvolávací cena:
30 000

91 000

Příhozy: 62