Čas na serveru 06:05:42

József (Josif Josifovič) Boksay
Daleký pohled

Id: 1502101

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / József (Josif Josifovič) Boksay

olej/pláltno, rozměr 76 x 99 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, nerámováno, volné plátno, původní stav

zobrazeno: 17552x

Vyvolávací cena:
32 000

110 000

Příhozy: 56