Čas na serveru 03:26:17

József (Josif Josifovič) Boksay
Horský potok

Id: 172515

Horský potok

  •  / Horský potok / József (Josif Josifovič) Boksay

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 2639x

Vyvolávací cena:
9 000

66 000

Příhozy: 57