Čas na serveru 15:25:54

József (Josif Josifovič) Boksay
Od Jadranu

Id: 154202

Od Jadranu

  •  / Od Jadranu / József (Josif Josifovič) Boksay

pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oboustranně zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1634x

Vyvolávací cena:

24 000