Čas na serveru 03:30:51

József (Josif Josifovič) Boksay
Podzim pod skalou

Id: 154201

Podzim pod skalou

  •  / Podzim pod skalou / József (Josif Josifovič) Boksay

olej/karton, rozměr 70 x 89 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, lehce poškozený rám, lehce prohnutý karton, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1946x

Vyvolávací cena:
15 000

74 000