Čas na serveru 06:33:55

József (Josif Josifovič) Boksay
Pohled na Užhorod

Id: 223601

Pohled na Užhorod

  •  / Pohled na Užhorod / József (Josif Josifovič) Boksay

olej/plátno, rozměr 52 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, volné plátno, původní stav viz foto

zobrazeno: 2355x

Vyvolávací cena:
10 000

29 000