Čas na serveru 12:07:50

J.S. Jaroslav Šolc
Kudy odešlo 20. století?

Id: 485901

Kudy odešlo 20. století?

  •  / Kudy odešlo 20. století? / J.S. Jaroslav Šolc

kombinovaná technika, akryl/inkoust/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 3382x

Vyvolávací cena:

25 242