Čas na serveru 23:36:28

J.S. Jaroslav Šolc
Milostivé léto

Id: 487101

Milostivé léto

  •  / Milostivé léto / J.S. Jaroslav Šolc

kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 70 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:

27 000