Julie Mezerová-Winterová
Bledule
Id: 500512
olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 879x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,52,00
( 14.5.2024, 19:52:00 )
minimální příhoz 100 Kč
27.4.2024 | 19:10 | 2 500 Kč |