Čas na serveru 12:21:04

Julie Mezerová-Winterová
Houby

Id: 1027

Houby

  •  / Houby / Julie Mezerová-Winterová

P.F. 1932, kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole J. W. MEZEROVÁ tužkou, volně loženo nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

1 600