Čas na serveru 11:40:14

Julie Mezerová-Winterová
Jahůdky

Id: 182406

Jahůdky

  •  / Jahůdky / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1678x

Vyvolávací cena:

5 600