Čas na serveru 07:42:14

Julie Mezerová-Winterová
Jarní květy

Id: 197902

Jarní květy

  •  / Jarní květy / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 497x

Vyvolávací cena:

2 700