Čas na serveru 03:49:08

Julie Mezerová-Winterová
Konvolut tří kusů

Id: 72106

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Julie Mezerová-Winterová

Květinové motivy, kresby pastelem/papír, rozměry 40 x 36,5 cm; 50 x 36,5 cm; 57 x 39 cm; vše poškozeno, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1603x

Vyvolávací cena:

5 700