Čas na serveru 07:01:10

Julie Mezerová-Winterová
Kopretiny

Id: 40801

Kopretiny

  •  / Kopretiny / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3351x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 48