Čas na serveru 15:30:34

Julie Mezerová-Winterová
Květinové zátiší

Id: 196602

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr plátna 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, původní dobrý stav

zobrazeno: 3719x

Vyvolávací cena:
2 800

7 602