Čas na serveru 10:22:26

Julie Mezerová-Winterová
Kytice k svátku

Id: 137207

Kytice k svátku

  •  / Kytice k svátku / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 82 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, popis na zadní straně

zobrazeno: 3049x

Vyvolávací cena:
2 800

3 400