Čas na serveru 14:41:21

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí

Id: 351803

Luční kvítí

  •  / Luční kvítí / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 46 x 33 cm, značeno vlevo dole, datováno, volné v rámu, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3042x

Vyvolávací cena:

10 000