Čas na serveru 12:25:41

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí

Id: 80904

Luční kvítí

  •  / Luční kvítí / Julie Mezerová-Winterová

tempera/papír, rozměr 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1805x

Vyvolávací cena: