Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí - arnika a rdesno
Id: 500511
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 67x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,13,20,08,00
( 13.5.2024, 20:08:00 )
minimální příhoz 100 Kč
27.4.2024 | 12:25 | 2 500 Kč |