Čas na serveru 23:28:33

Julie Mezerová-Winterová
Luční kvítí - arnika a rdesno

Id: 500511

Luční kvítí - arnika a rdesno

  •  / Luční kvítí - arnika a rdesno / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 59