Čas na serveru 06:58:17

Julie Mezerová-Winterová
Modré kvítky

Id: 182407

Modré kvítky

  •  / Modré kvítky / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 61 x 86 cm, signováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu

zobrazeno: 612x

Vyvolávací cena:

7 000