Čas na serveru 03:55:03

Julie Mezerová-Winterová
Narcisky

Id: 196601

Narcisky

  •  / Narcisky / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1229x

Vyvolávací cena:
2 800