Čas na serveru 10:10:52

Julie Mezerová-Winterová
Pampelišky

Id: 65

Pampelišky

  •  / Pampelišky / Julie Mezerová-Winterová

rozměr plátna 35 x 26 cm, olej/plátno, signováno LD, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 3471x

Vyvolávací cena:

12.9.2012, 20:00:00

12.9.2012 19:40 3 500 Kč