Čas na serveru 08:48:46

Julie Mezerová-Winterová
Pomněnky

Id: 40802

Pomněnky

  •  / Pomněnky / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2832x

Vyvolávací cena:
1 200

7 000