Čas na serveru 05:17:13

Julie Mezerová-Winterová
Rozkvetlé trávy

Id: 56406

Rozkvetlé trávy

  •  / Rozkvetlé trávy / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3120x

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Příhozy: 51