Čas na serveru 08:44:42

Julie Mezerová-Winterová
Zátiší s kaktusy

Id: 172513

Zátiší s kaktusy

  •  / Zátiší s kaktusy / Julie Mezerová-Winterová

olej/plátno, rozměr 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1554x

Vyvolávací cena: