Čas na serveru 01:01:31

Julius Bartek
Středomořský motiv

Id: 66605

Středomořský motiv

  •  / Středomořský motiv / Julius Bartek

olej/plátno, rozměr 46 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:

3 200