Čas na serveru 04:20:39

Julius Flache
Vesnice pod sněhem

Id: 34001

Vesnice pod sněhem

  •  / Vesnice pod sněhem / Julius Flache

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, obraz lehce zaprášen, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3023x

Vyvolávací cena:

19 000