Čas na serveru 17:46:58

Julius Horn
Při odpočinku

Id: 16901

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Julius Horn

olej/plátno, rozměr 51 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, rám značně poškozen

zobrazeno: 3531x

Vyvolávací cena:

8 000