Čas na serveru 11:53:56

Julius Horn
Veselí tuláci

Id: 168305

Veselí tuláci

  •  / Veselí tuláci / Julius Horn

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, otřený obraz

zobrazeno: 2617x

Vyvolávací cena:

6 000