Čas na serveru 14:30:40

Julius Horn
Veselí tuláci

Id: 168305

Veselí tuláci

  •  / Veselí tuláci / Julius Horn

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, otřený obraz

zobrazeno: 964x

Vyvolávací cena:

6 000