Čas na serveru 10:20:13

Julius Klever
Západ slunce

Id: 255802

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Julius Klever

olej/plátno, rozměr 43,5 x 62,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plánto

zobrazeno: 4992x

Vyvolávací cena:

40 000