Čas na serveru 09:42:46

Julius Lauterbach
Josefov

Id: 43902

Josefov

  •  / Josefov / Julius Lauterbach

olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 35,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 4510x

Vyvolávací cena:
500

3 810