Čas na serveru 11:29:09

Julius Lauterbach
Krojovaná děvčata

Id: 250908

Krojovaná děvčata

  •  / Krojovaná děvčata / Julius Lauterbach

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, zvlněné plátno, stav viz foto,po

zobrazeno: 2447x

Vyvolávací cena:
1 400

13 000

Příhozy: 51