Čas na serveru 00:34:15

Julius Lörincz
Večerní krajina

Id: 132906

Večerní krajina

  •  / Večerní krajina / Julius Lörincz

olej/dřevo, rozměr 36,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

5 250