Čas na serveru 14:14:17

Julius Mařák
Les

Id: 88606

Les

  •  / Les / Julius Mařák
  •  / Les / Julius Mařák
  •  / Les / Julius Mařák

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 41 x 31 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2616x

Vyvolávací cena:
10 000

16 500