Čas na serveru 11:42:48

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 44901

Lesní bystřina

  •  / Lesní bystřina / Julius Mařák

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 5983x

Vyvolávací cena:
45 000

199 999

Příhozy: 73