Čas na serveru 08:07:53

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 318604

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Julius Mařák

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 4245x

Vyvolávací cena:

93 000

Příhozy: 97