Čas na serveru 03:32:14

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 318604

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Julius Mařák

kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 986x

Vyvolávací cena:

35 000

2021,08-1,30,20,58,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu