Čas na serveru 02:23:43

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 165403

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Julius Mařák

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 8521x

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Příhozy: 90