Čas na serveru 21:04:30

Julius Mařák
Lesní partie

Id: 310701

Lesní partie

  •  / Lesní partie / Julius Mařák

olej/mírně zvlněná lepenka, rozměr 21 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2824x

Vyvolávací cena:
8 000

74 000