Čas na serveru 03:18:04

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

Lesní pěšina

  •  / Lesní pěšina / Julius Mařák

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7716x

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Účastníci: 19

Příhozy: 101