Čas na serveru 18:23:55

Julius Mařák
Lesní strž

Id: 39601

Lesní strž

  •  / Lesní strž / Julius Mařák
  •  / Lesní strž / Julius Mařák
  •  / Lesní strž / Julius Mařák

olej/papír, rozměr 29 x 44 cm, signováno monogramem vpravo dole, jedná se o mimořádně kvalitní dílo z první poloviny 90. let 19. století, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 7396x

Vyvolávací cena:
50 000

220 000

Příhozy: 72