Čas na serveru 23:31:03

Julius Mařák
Na kraji lesa

Id: 465603

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Julius Mařák

olej/plátno, rozměr 28 x 38 cm, nezančeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, odborný posud bude vystaven na vyžádání

zobrazeno: 6212x

Vyvolávací cena:
8 000

32 000