Čas na serveru 12:36:42

Julius Mařák
Pohled do lesa

Id: 358402

Pohled do lesa

  •  / Pohled do lesa / Julius Mařák

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2286x

Vyvolávací cena:

17 000