Čas na serveru 08:34:13

Julius Mařák
Ulička

Id: 148901

Ulička

  •  / Ulička / Julius Mařák
  •  / Ulička / Julius Mařák
  •  / Ulička / Julius Mařák
  •  / Ulička / Julius Mařák

kresba/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, původní paspartování, zasklení a rámování

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:

14 000