Čas na serveru 06:56:58

Julius Mařák
V lese

Id: 422001

V lese

  •  / V lese / Julius Mařák
  •  / V lese / Julius Mařák
  •  / V lese / Julius Mařák
  •  / V lese / Julius Mařák

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31cm, značeno vlevo ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, který na případné vyžádání vydražitele vystaví znalecký posudek

zobrazeno: 6660x

Vyvolávací cena:
12 000

81 500

Účastníci: 22

Příhozy: 72