Čas na serveru 19:00:12

Julius Mařák
Vrba nad říčkou

Id: 413802

Vrba nad říčkou

  •  / Vrba nad říčkou / Julius Mařák

olej/karton, rozměr 21 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

zobrazeno: 2572x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 19

Příhozy: 92