Čas na serveru 19:25:52

Julius von Blaas
Sissi na lovu

Id: 90801

Sissi na lovu

  •  / Sissi na lovu / Julius von Blaas

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lokálně předtištěný podklad/karton, rozměr malby 46 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1899, zaskleno, novodobě rámováno, poškozený rám, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

4 100