Čas na serveru 03:04:59

Juraj Collinásy
S květinou

Id: 104119

S květinou

  •  / S květinou / Juraj Collinásy

olej/sololit, rozměr 54,5 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2968x

Vyvolávací cena:

6 600