Čas na serveru 01:10:59

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

Europa 16tého století

  •  / Europa 16tého století / Justus Perthes

mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, poškozeno hnědými skvrnkami, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 939x

Vyvolávací cena:

2 800